HABERLER
RSS / Tüm Haberler  
 
 
THBB üyeliği ve KGS belgesi ile rakiplerimizden farklılaşıyoruz. 19 Ekim 2018  
 

OKKA Group, inşaat sektöründe edindiği 40 yılı aşkın deneyimi, sahip olduğu nitelikli insan gücü, profesyonel yönetici kadrosu ve gerçekleştirdiği yatırımlarla; büyüyen, gelişen Türkiye’nin inşasında her geçen gün daha fazla sorumluluk üstlenmektedir.

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) üyeliğimizin bulunduğu OKTAŞ AŞ firmamız; altyapı taahhüt işlerinin yanı sıra; hazır beton ve çeşitli prefabrik altyapı elemanları üretimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Uşak merkez ve ilçelerinde kurulu 4 adet santrali ve agrega üretim ocaklarıyla bölgesinin en büyük üreticisi konumundadır.

Uşak’ta THBB üyeliği olan ve Türkiye Hazır Beton Birliği KGS İktisadi İşletmesi (KGS) belgelendirmeli tek üretici olan firmamız “Kalite” ve “AR-GE” çalışmalarına verdiği önemle rakiplerinden farklılaşmaktadır.

Sektör olarak en önemli sıkıntımız; kalite bilincinden uzak çalışmalar yürüten ve maliyet hesaplamalarından habersiz irili ufaklı hazır beton tesislerinin piyasada oluşturdukları haksız rekabet koşullarıdır.

Tüketicilerde gerekli bilincin oluşması ve tercihlerin işin doğru yapan üreticilere yönlendirilmesi konusunda THBB’nin daha büyük gayretle çalışma göstermesi gerekliliğine inanıyoruz.

 

 

 
Etiketler: OKTAŞ Hazır Beton THBB KGS Belgesi