KURUMSAL   OKTAŞ   KALİTE POLİTİKAMIZ   İLETİŞİM
 
OKTAŞ A.Ş.  

Hakkımızda

OKTAŞ A.Ş. inşaat sektöründe edinilen 33 yıllık deneyim; 1995 yılında OKTAŞ A.Ş. ile yerini yeni bir yapılanmaya bırakmıştır. Bu süreç; OKKAGROUP şirketler grubunun temellerinin atılmaya başlandığı dönem olarak adlandırılmaktadır.

OKTAŞ A.Ş. taahhüt işlerinin yanı sıra; hazır beton ve çeşitli prefabrik altyapı elemanları üretimi alanlarında da faaliyet göstermektedir. 33 yıllık birikimini sayısız değerli referans ile güçlendiren firma, "gücün kontrolü" aşamasındaki sağlam duruşunun yanısıra "kontrolün gücü" olma kimliğini de başarıyla sürdürmektedir.

 

Vizyonumuz

OKTAŞ A.Ş. kurumsal değerlere saygı duyan ve sahip çıkan, ulusal kalite standartlarını üretim sistemi ve ekip anlayışı üzerinde başarıyla uygulayan; sadece ürünün ve buna bağlı olarak ürün yelpazesinin değil, aynı zamanda personelinin de gelişimine önem veren anlayışıyla, pazardaki üstünlüğünü korumaktadır. Var olma prensibini dürüstlük, çalışkanlık, iş ahlâkı, çevreye duyarlılık, istihdam, iş güvenliği ve kalite gibi vazgeçilmez saydığı unsurlar üzerine inşa etmektedir.

OKTAŞ A.Ş., bilimle ve onun beraberinde getirdikleriyle elele, yan yana yürümektedir. Kağıt üzerinden gerçeğe taşınan bölgesel tüm çalışmalardaki yadsınamaz gücü ve etkisi, firmayı pek çok projenin doğal çözüm ortağı konumuna getirmektedir.

Yenilikçi, katılımcı, paylaşımcı ve profesyonel yönetim anlayışı ile OKTAŞ A.Ş., yarınlara umutla bakmaktadır.

 
OKKAGROUP  

Gelenekten Geleceğe

OKKAGROUP, inşaat sektöründe edindiği 40 yılı aşkın deneyimi, sahip olduğu nitelikli insan gücü, profesyonel yönetici kadrosu ve gerçekleştirdiği yatırımlarla; büyüyen, gelişen Türkiye'nin inşaasında her geçen gün daha fazla sorumluluk üstleniyor.

Üretim ve hizmet anlayışını standart ve geliştirilebilir kalite yönetimiyle şekillendiren OKKAGROUP; benimsediği kurumsal çalışma prensiplerinin de katkısıyla, faaliyet gösterdiği sektörün "güvenilir iş ortağı" olmayı sürdürüyor.

Çalışanların bireysel yeteneklerini ortaya çıkarmak ve aynı zamanda onların birer takım oyuncusu olmalarını sağlamak amacıyla kurumsal eğitim faaliyetlerini düzenli olarak sürdüren OKKAGROUP, sektörünü ve rakiplerini her alanda gelişime zorlayan bir felsefeyle çalışıyor.

Yeni faaliyet alanları yaratarak istihdam olanaklarını arttırmak, ticari ilişkilerini geliştirerek iş ortaklarına fayda sağlamak ve Türkiye ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak... OKKAGROUP, işte bu hedefler doğrultusunda büyüyor, gelişiyor.

Yarınları başarılı geçmişinden aldığı güçle şekillendiren OKKAGROUP; sektöründe gururla paylaştığı birikimini, güvenilir geleceğin altına attığı imza ile taçlandırıyor.