HAZIR BETON

Bölgenin en güçlü beton üreticilerinden olan Oktaş A.Ş.; hazır beton hizmetini Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde kurulu 13 santral ile yürütmektedir.

Bölgenin En Güçlü Beton Üreticisi

Oktaş Okkaoğlu Taahhüt İnşaat Tekstil San. ve Tic. A.Ş., 21 Ağustos 1995 tarihinde Uşak’ta kurulmuş ve aynı tarihte hazır beton üretimine başlamıştır. Bölgenin en güçlü beton üreticilerinden olan Oktaş A.Ş.; hazır beton hizmetini Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde kurulu 13 santral ile yürütmektedir.

Beton üretiminde kullanılan "agrega" malzemesi , kendi bünyesindeki bölgenin en büyük kapasitesine sahip taş ocaklarından temin edilmektedir.

Kalite anlayışını “hızlı servis,” "istikrarlı başarı grafiği” ve “yüksek kalite ürün yelpazesi” üzerine inşa eden OKTAŞ A.Ş.; KGS (Kalite Güvence Sistemi) belgesine sahip tek üretici konumundadır. Piyasada talep gören tüm betonların yanı sıra, amaca yönelik özel betonlar da üreten firma; tecrübeli kadrosunu geniş/güçlü mikser ve beton pompa filosu ile birleştirerek, projelerin güvenilir çözüm ortağı olma duruşunu korumaktadır.

Üretim ve AR-GE

Grup bünyesinde yer alan firmaların tamamında olduğu gibi, Oktaş A.Ş. de, teknolojiyi mümkün olan en üst seviyede kullanmaktadır. Bu prensipten yola çıkarak; hazır beton kulvarında hizmet veren santrallerimizde bilgisayar kontrollü sistem üzerinden üretim yapılmaktadır. AR-GE çalışmalarımız müşteri talepleri doğrultusunda özel dizayn reçete uygulamalarına olanak sağlamaktadır.