Okka Group

Okka GroupGelenekten Geleceğe

OKKAGROUP, 1964 yılından bugüne edindiği deneyimle, inşaat sektöründe sahip olduğu nitelikli insan gücü, profesyonel yönetici kadrosu ve gerçekleştirdiği yatırımlarla; büyüyen, gelişen Türkiye'nin inşaasında her geçen gün daha fazla sorumluluk üstleniyor.

Üretim ve hizmet anlayışını standart ve geliştirilebilir kalite yönetimiyle şekillendiren OKKAGROUP; benimsediği kurumsal çalışma prensiplerinin de katkısıyla, faaliyet gösterdiği sektörün "güvenilir iş ortağı" olmayı sürdürüyor.

Çalışanların bireysel yeteneklerini ortaya çıkarmak ve aynı zamanda onların birer takım oyuncusu olmalarını sağlamak amacıyla kurumsal eğitim faaliyetlerini düzenli olarak sürdüren OKKAGROUP, sektörünü ve rakiplerini her alanda gelişime zorlayan bir felsefeyle çalışıyor.

Yeni faaliyet alanları yaratarak istihdam olanaklarını arttırmak, ticari ilişkilerini geliştirerek iş ortaklarına fayda sağlamak ve Türkiye ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak... OKKAGROUP, işte bu hedefler doğrultusunda büyüyor, gelişiyor.

Yarınları başarılı geçmişinden aldığı güçle şekillendiren OKKAGROUP; sektöründe gururla paylaştığı birikimini, güvenilir geleceğin altına attığı imza ile taçlandırıyor.