OKTAŞ A.Ş.

OKTAŞ A.Ş.OKTAŞ A.Ş.
inşaat sektöründe edinilen 33 yıllık deneyim; 1995 yılında OKTAŞ A.Ş. ile yerini yeni bir yapılanmaya bırakmıştır. Bu süreç; OKKAGROUP şirketler grubunun temellerinin atılmaya başlandığı dönem olarak adlandırılmaktadır.

OKTAŞ A.Ş. taahhüt işlerinin yanı sıra; hazır beton ve çeşitli prefabrik altyapı elemanları üretimi alanlarında da faaliyet göstermektedir. 33 yıllık birikimini sayısız değerli referans ile güçlendiren firma, "gücün kontrolü" aşamasındaki sağlam duruşunun yanısıra "kontrolün gücü" olma kimliğini de başarıyla sürdürmektedir.

Vizyonumuz

OKTAŞ A.Ş. kurumsal değerlere saygı duyan ve sahip çıkan, ulusal kalite standartlarını üretim sistemi ve ekip anlayışı üzerinde başarıyla uygulayan; sadece ürünün ve buna bağlı olarak ürün yelpazesinin değil, aynı zamanda personelinin de gelişimine önem veren anlayışıyla, pazardaki üstünlüğünü korumaktadır. Var olma prensibini dürüstlük, çalışkanlık, iş ahlâkı, çevreye duyarlılık, istihdam, iş güvenliği ve kalite gibi vazgeçilmez saydığı unsurlar üzerine inşa etmektedir.

OKTAŞ A.Ş., bilimle ve onun beraberinde getirdikleriyle elele, yan yana yürümektedir. Kağıt üzerinden gerçeğe taşınan bölgesel tüm çalışmalardaki yadsınamaz gücü ve etkisi, firmayı pek çok projenin doğal çözüm ortağı konumuna getirmektedir.

Yenilikçi, katılımcı, paylaşımcı ve profesyonel yönetim anlayışı ile OKTAŞ A.Ş., yarınlara umutla bakmaktadır.